Votre Forum

Identifiez-vous avec le pseudo d'administration pour configurer et personaliser votre forum.

Vous n'ętes pas identifié.

#1 22-08-2016 08:12:23

GeraldineGeorgia
Nouveau membre
Date d'inscription: 22-08-2016
Messages: 3

Prodej nike flyknit lunar 1+ online cz

Další na řadě pro nike flyknit lunar 1+ pánské cena je to bílá / černá / tmavě šedá-volt colorway. Tato nejnovější colorway sportovní šedé a bílé úplet horní s černým vlnovka, jazyk, tkaničky a límec a jemné voltové efektem zdvořilost volt zbarvené Dynamic Flywire. V horní sedí na dva-tón stélka se skládá z tmavě šedé horní polovině a černou dolní polovině s volt speckles.Finishing doteky zahrnují černou Swoosh, tkaničky a jazyk, a šedé Lunarlon mezipodešev.

http://www.freemaxcz.com/images/s/Flyknit%20Lunar05.jpg

Nejnovější přírůstek do již tak značné katalogu nike flyknit lunar 1 multicolor šedá colorways je to oranžová / oranžová laser číslo. Toto ztvárnění je vybaven pomeranč pletenou horní, bílá Dynamic Flywire podporuje a Swoosh, tmavě oranžová jazyk a žlutá podšívka. Pod je dvoubarevná mezipodešev s tmavě oranžovou až nahoře a bílý dole. Nike představuje podívat na blížící se Flyknit Lunar1 +. Bota je vybaven herní královský Flyknit horní diakritikou se skvrnami jasným karmínové systému Flywire a pull-liště dole paty.

V pořádku, takže Allure of the vícebarevných Flyknits zemřel dolů jen trochu, ale není pochyb o tom, že jsou stále mezi více vyhledávaný úniků pro tuto kategorii (Uložení pro vaše HTMS a vaše zbloudilé collabs). Jeden z novějších těch, které to byl spatřen se tento pár, colorway mužský, který ve skutečnosti vypadá ne příliš daleko od vydání onoho prvního dámského pro tuto siluetu představovat multi-touch plést. Pokračovat ve čtení pro více informací o nike flyknit lunar 1+ vyprodej s tímto jedinečným vazbou a dívat se na ně nyní u obchodníků, jako je velikost?

Vytvořený speciálně pro ženy je tento zbrusu nový White / Green Glow-Dark Grey-Black vydání uznávaného nike flyknit lunar 1+ levně. Kombinující bílé a šedé celém lehké Flyknit horní, kopy vidět černé akcenty aplikované na likes Lunarlon podrážkou, obložení, jazyk, tkaničky a na kartě pata tahu. A konečně, odvážný záběr zelené zasáhne botě je vlnovka značky. Mnohobarevnými svršek je doplněn černou Swoosh Nike, černé obložení, šedá systém šněrování a šedou jazyk, stejně jako dva-tón šedá a bílá Lunarlon podrážku.

http://www.freemaxcz.com/images/s/Flyknit%20Lunar11.jpg

Léto je volba tenisky - nike flyknit lunar 1+ dámské review - přidává ještě další věrnosti colorway do své sbírky a tentokrát je to mnohem víc než pouhé blokování barev jsme viděli ze série lehkých běžců. Vzhledem k tomu, "vícebarevný" název napovídá, toto ztvárnění spřádá zabil různých barevných polyesterových vláken, která zahrnuje modrá, zelená, žlutá, červená a více vytvořit model, který by neměl mít žádné problémy odpovídající jeho nositele oblečení.

Hors ligne

 

Pied de page des forums